Loading icon

Olmedical

Dental clinic in Częstochowa, Poland. | 5 reviews

About

Visit Olmedical dental clinic in Częstochowa, Poland - this clinic hasn't yet provided sufficient data to evaluate clinic quality & generate GCR score. Please see questions below that will help you to evaluate medical standards of this clinic.

Accreditation: Unaccredited

Only the top dental clinics that have proven to be above international standards can qualify to be GCR Accredited.

Expertise: Expertise score

Key dental treatment metrics


Success metrics data are not available for this clinic.

Top procedures at the clinic

This clinic specializes in following dental procedures such as root canal, veneers, and teeth whitening

Root Canal
Teeth Whitening
Tooth Extraction
Veneers

Feedback: Feedback score

Add a review

Star IconsStar IconsStar IconsStar IconsStar Icons
Not at all likely
Extremely likely
Title

Latest reviews

Pani na recepcji bardzo miła i uprzejma. Chirurg nie należał ...

Pani na recepcji bardzo miła i uprzejma.
Chirurg nie należał do zbyt przyjemnych ludzi wchodząc do gabinetu z dzieckiem zapytał się co się dzieje powiedziałam że dostałam skierowanie do chirurga szczękowo twarzowego na konsultacje ewentualne leczenie a on nawet nie patrząc na zęba powiedział że on nie leczy tylko wyrywa zęby podejścia do dzieci też nie ma gdyż jak dziecko zaczęło płakać bo się bało to widziałam że zęby lekko zaciskał że złości po czym dał nam skierowanie do szpitala na oddział dziecięcy do Katowic bo stwierdził że nie będzie leczył zęba on woli usuwać.

By Wiola (Published ago on )
Byłam wczoraj na wizycie u dr Zmaczynskiego. Fajny, miły leka...

Byłam wczoraj na wizycie u dr Zmaczynskiego. Fajny, miły lekarz. Przebadal dzidziusia dokładnie, bardzo jesteśmy zadowoleni. Pani w recepcji sympatyczna, pani pielęgniarka bardzo uprzejma. Bardzo fajna ekipa. Każdy człowiek jest dla Nich ważny-i ten malutki i ten trochę większy... Pamiętajcie dziewczyny... Nie jesteśmy pepkiem świata, a Ci ludzie odwalaja kawał dobrej roboty. Serdecznie pozdrawiam, powodzenia. 🙋

By Anna (Published ago on )
Przychodnia Przezycia-pacjenci przyjmowani na NFZ traktowani ...

Przychodnia Przezycia-pacjenci przyjmowani na NFZ traktowani jak zło konieczne.Z okropnym bólem zęba siedzi się na poczekalni 3 godziny.Mozna płakac,zwijac sie z bólu a i tak nikogo to nie wzruszy.Stomatolog niemily,opryskliwy.Niestety ewidentnie cierpi na kompleks Cezarów.Jednym slowem w tej "nowoczesnej" przychodni mozna się poczuć jak w przydworcowym ośrodku zdrowia w latach 70-tych(mowa o empatii).Nie polecam ludziom z bólem!!!

By Grzegorz (Published ago on )
Słaba opinia, z kilku względów : pierwszy kontakt z Panią na ...

Słaba opinia, z kilku względów : pierwszy kontakt z Panią na rejestracji- ok, ale jak już umówiłam wizyte, to już taka miła nie jest. Dzwoniła do mnie, kiedy nie odebrałam, to przysłała mi wiadomosc SMS, że godzina mojej wizyty, przełożona jest na 15, kiedy byłam umówiona na 17.30.oboje z mężem zwolnilismy się z pracy, żeby dotrzeć na wizytę. Okazało się, że lekarz przyjechał pół godziny później po czasie naszej wizyty, ale to nic już 3 następne panie czekały po mnie na badania prenatalne. A Pani z rejestracji pomimo, że widziała, że lekarz miał już przeszło pół godziny opóźnienia, dalej dzwoniła po innych pacjentkach przekladajac wizyty na wcześniejszą godzinę. Okazało się, że mają jakieś problemy z serwerem i czekałam kolejna godzinę. Jak już lekarz mnie przyjął, to badanie zrobił miałam wrażenie, że na szybkości, trwało z 7 min, więc chyba szybko? Spodziewałam się po prywatnej klinice wyższego standardu obsługi. Nie polecam

By Justyna (Published ago on )
Wszystko ładnie, pięknie ale opóźnienia w wizytach to chyba s...

Wszystko ładnie, pięknie ale opóźnienia w wizytach to chyba standard i nie jest to 15-20 min tylko po 1h do 1,5h. Nikt nawet nie potrafi zadzwonic i poinformować, że może mieć to miejsce.

By Kinga (Published ago on )
 
1-5 of 5 recent reviews
GCR.org

Facilities: Facilities score

Clinic has not yet provided us with data on it's facilities. To ensure you choose the right clinic, you can ask your doctor about:

  • Is Olmedical using all necessary state-of-art technology for the treatment on premises in Częstochowa, Silesian Voivodeship, Poland?
  • Has staff been properly trained to use the medical equipment?
  • What is the purpose & accuracy of diagnostic testing?
  • Are there any associated risks with using these facilities?

Services: Services score

We are still missing data on Olmedical services. To get the best care available, always ask about:

  • Is there is a patient manager who will guide you throughout the treatment?
  • Are prices clearly communicated and is pricing transparent?
  • What is the average satisfaction of the past patients?
  • Has there been any litigation for Olmedical clinic in the past?
  • How do you address & help mitigate side-effects of the treatment?
  • What is the proposed aftercare plan?