Dent Kraków - Stomatologa, Implantologia i Ortodoncja reviews

4.9 (110 reviews)
100% patients recommend clinic

Add a review

Star IconsStar IconsStar IconsStar IconsStar Icons
Not at all likely
Extremely likely
Title

Latest reviews

Bardzo miła obsługa i przede wszystkim duża fachowość i wiedz...

Bardzo miła obsługa i przede wszystkim duża fachowość i wiedza medyczna. Znakomite materiały. Bezstresowo i bezboleśnie. Polecam wszystkim.

By Grzesiek (Published ago on )
Korzystam z usług tej kliniki od ponad 10 lat. To mówi samo z...

Korzystam z usług tej kliniki od ponad 10 lat. To mówi samo za siebie. Pracownicy wykwalifikowani, mili (szczególnie dr. Joanna), powodują , ze opuszcza się klinikę z zadowoleniem. Personel stwarza sympatyczna atmosferę , która pomaga zapomnieć o leku , a profesjonalizm nie pozostawia nic więcej do życzenia. Dla mnie ważnym momentem był fakt ( miły) , kiedy doświadczyłam , ze dla personelu ważniejsze jest dobro pacjenta niż zarobek na pacjencie. Dlatego polecam klinikę wszystkim, którzy oczekują tego samego , jeżeli chodzi o wizytę w gabinecie stomatologicznym.

By Teresa (Published ago on )
Bardzo miła i bardzo fachowa obsługa. Wyleczyłem kilka zębów,...

Bardzo miła i bardzo fachowa obsługa. Wyleczyłem kilka zębów, strach przed wizytą u dentysty minął bezpowrotnie. Pani doktor Natalia Dumma-Shehaj jest bardzo dobrym fachowcem, gorąco polecam.

By Marek (Published ago on )
By Grzesiek@graffio.pl , Poland (Published ago on Gcr star )
By Jose (Published ago on )
Fachowa opieka, bardzo miła obsługa ;) przy wszelkich awariac...

Fachowa opieka, bardzo miła obsługa ;) przy wszelkich awariach aparatu ortodontycznego, zawsze można przyjść bez zapowiedzi. Polecam serdecznie ;)

By Monika (Published ago on )
Bardzo dobra klinika stomatologiczna, obsługa (zarówno ze str...

Bardzo dobra klinika stomatologiczna, obsługa (zarówno ze strony Pani stomatolog Aleksandry jak i Pani na recepcji) nie tylko fachowa, ale i miła, można uzyskać wyczerpujące informacje odnośnie dalszego leczenia. Mimo iż byłam dopiero na pierwszej wizycie konsultacyjnej to wiem, że będę kontynuować leczenie w tym miejscu :) Dodatkowy plus za przystępne ceny, lokalizację i godziny otwarcia! Polecam!

By Adrianna (Published ago on )
Jestem niesamowicie zadowolony z tego gabinetu , bardzo miły ...

Jestem niesamowicie zadowolony z tego gabinetu , bardzo miły i profesjonalny personel . Podoba mi sie fakt , że Dent Kraków jest otwarty przez 7 dni w tygodniu do 22 , co pomaga zapracowanym ludziom ustalić odpowiedni dla siebie termin , wazne tez jest to , że przychodząc tam wchodze o umówionej godzinie , podoba mi się , że w dniu wizyty dostaje przypominający telefon o wizycie . Najważniejsza kwestia jest taka , że wchodząc do gabinetu , wita mnie , pogodna , pełna ciepła , przesympatyczna Pani dr Aleksandra Płóciennik. Efekty pracy Pani Aleksandry są widoczne od razu , przede wszystkim potężne doświadczenie , które wychodzi od samego początku , po 2 prócz zębów Pani Aleksandra w przeciągu 5 minut leczy strach przed dentystą, ;) , zawsze gdy spotykamy się na kolejnych wizytach pada pytanie , czy nic mnie nie boli , czy wszystko ok , to naprawdę bardzo miłe i dla mnie bardzo ważne . Przy tym wszystkim Pani Aleksandra jest bardzo delikatna , postępuje ze mną jak z dzieckiem ;) , nigdy na tym krzesle nic mnie nie bolało ;), to akurat jest najlepsze , szkoda tylko , że wizyty tak szybko mi uciekają bo w towarzystwie Pani dr Aleksandry mógłbym siedziec godzinami :):):).Polecam wszystkim Dent Kraków , którzy chcą mieć piekny i wspaniały uśmiech , naprawdę warto tam iść ;). Nie będziecie rozczarowani

By Rafał (Published ago on )
Jestem w trakcie leczenia ortodontycznego, które daje świetne...

Jestem w trakcie leczenia ortodontycznego, które daje świetne efekty. Pani dr Kania jest bardzo miłą osobą i zna się na tym co robi. Wszystkie panie pracujące na recepcji są bardzo sympatyczne i pomocne. Jak najbardziej polecam :)

By Agnieszka (Published ago on )
By Konrad (Published ago on )
 
1-10 of 42 recent reviews
GCR.org