ARTDENT Beauty & Care Dentistry reviews

2.6 (5 reviews)
100% patients recommend clinic

Add a review

Star IconsStar IconsStar IconsStar IconsStar Icons
Not at all likely
Extremely likely
Title

Latest reviews

By Sara (Published ago on )
Własnie przeczytałem powyższą opinię Pana Rona Richardsona i ...

Własnie przeczytałem powyższą opinię Pana Rona Richardsona i przecieram oczy ze zdziwienia - opisuje on chyba inny gabinet...
Uważam że taka opinia to ewidentny przykład próby zszargania opinii przez konkurencję. Ktokolwiek był w klinice - wie.

Faktycznie nie jest tanio w porównaniu z małymi gabinetami czy leczeniem "na NFZ", jednak z pewnością nie można narzekać na archaiczny sprzęt i brak umiejętności lekarza czy kulturę osobistą. W poczekalni zawsze oferują kawę lub herbatę, można wygodnie usiąść, jest czysta i zawsze wyposażona łazienka. Sprzęt jest nowoczesny i praktycznie wszystko można załatwić nie wychodząc z kliniki. Znieczulenie działa jako powinno - są zastrzyki, są maści, są tabletki, a nawet możliwość umówienia się z anestezjologiem i przeprowadzenia obszernego zabiegu pod częściowym lub całkowitym znieczuleniem. Panie w recepcji zawsze są pomocne i nawet zajmują się dziećmi w czasie gdy rodzic jest na zabiegu.

Kilka lat temu zdecydowałem się na kompleksowe leczenie WSZYSTKICH ubytków u Pani dr Misiejuk. Miałem naprawdę poważne problemy z uzębieniem i notorycznie pojawiające się dziury. Kilka kanałowych, korona, wiele ubytków - większych i mniejszych (uwzględniając przy-szyjkowe). Oczywiście że leczenie trwało długo i nie należało do najtańszych, ale z pewnością nie jest to rozbój w biały dzień. Co więcej od ponad 3 lat przyjeżdżam 1-2 razy w roku WYŁĄCZNIE na higienizację i nie ma żadnych ubytków - jakość mówi sama za siebie.

Żeby dokończyć opinię, to powiem tak - poziom i jakość oferowanych usług są na tyle dobre, że do kliniki zacząłem przyprowadzać też swoje pociechy i żonę.

Opinię zdecydowałem się napisać, w skutek (w moim odczuciu) bredni jakie wypisał Pan Ron Richardson.

By Arain (Published ago on )
DROGO do bolu!!!! poziom mierny, nieadekwatny do cen Straszn...

DROGO do bolu!!!! poziom mierny, nieadekwatny do cen

Straszna kliniczka dentystyczna , tylko wizualnie super ekskluzywna. Na prawdę jednak to wyłącznie złudzenie, rzeczywistość jest natomiast powalająca : personel niegrzeczny, wręcz chamski, wyposażenie na niskim poziomie, choć wizualnie super, szczególnie maszyna dentystyczna to horror przy borowaniu zębów, dyskomfort i ból straszny, a znieczulenie archaiczne i bolesne jak średniowieczne tortury.

Nie wierzcie właścicielce z dalekiej i zapyziałej prowincji co tu odpyskuje w odpowiedzi, pójdźcie tam a przekonacie sie ze mowie prawde. ale lepiej jak poszukacie sobie w Sopocie lepszy i tańszy gabienet/ kliniczke, gwarantuje ze taka znajdziecie, a wasze zadowolenie bedzie pelne.

By Ron (Published ago on )
Cóż. Jeśli ktoś twierdzi, że ceny są drastyczne, to śmię twie...

Cóż. Jeśli ktoś twierdzi, że ceny są drastyczne, to śmię twierdzić, że chyba wcześniej leczył się na NFZ. Ceny są bardzo konkurencyjne.
Jakość - dwójka moich dzieci ( 4 i 8 lat - u starszego również zęby stałe) leczy tam zęby od kilku miesięcy. To pierwszy gabinet do którego idą z radością i z radością wychodzą. Fantastyczna współpraca na lini stomatolog - dziecko. Powtarzam - fantastyczna.
Osobiście nie korzystałem jeszcze z usług - dziś pierwsza wizyta, ale w imieniu rodzica pacjentów zdecydowanie polecam ze względu na jakość, cenę i podejście personelu.

By Artur (Published ago on )
Ceny zdecydowanie nieadekwatne do jakości

By Dee (Published ago on )
 
1-5 of 5 recent reviews
GCR.org