Albusdent Dental Clinic reviews

4.5 (74 reviews)
99% patients recommend clinic

Add a review

Star IconsStar IconsStar IconsStar IconsStar Icons
Not at all likely
Extremely likely
Title

Latest reviews

Polecam gabinet Albusdent goraco! Naprawde bardzo mila obslug...

Polecam gabinet Albusdent goraco! Naprawde bardzo mila obsluga, szczegolnie Pani Kasia (Faber) byla bardzo zaangazowana. :) Wyszlam bardzo zadowolona z czysciutkimi i pieknymi zabkami :D Jak dla mnie świetne miejsce!! Pozdrawiam z Wiednia, Sarah

By Sarah (Published ago on )
Chociaż pracownicy na recepcji są uprzejmi, a samo miejsce cz...

Chociaż pracownicy na recepcji są uprzejmi, a samo miejsce czyste i estetyczne, podejście do pacjenta jak i kwestie finansowe pozostawiają wiele do życzenia. Początkowo wszystko wydawało się być w porządku, jednak kiedy prowadząca moje leczenie ortodontka poszła na zwolnienie lekarskie, a na wizytę umówiono mnie do innej pani doktor okazało się, że Albusdent liczy sobie za wszystko jak za zboże. Za to, że pani doktor stwierdziła, że nie zrobi nic z moim górnym aparatem, bo spowoduje to problemy z gryzieniem i wymieniła mi ligaturę kazała sobie zapłacić jak za zwykłą wizytę, tj.110 złotych! Dopiero po mojej interwencji kwotę pomniejszono do 60 złotych. Bardzo tanio, jak za wymianę "gumek". Pomijam fakt, że zachowaniu pani doktor daleko do uprzejmości, a i zainteresowania pacjentem nie ma co oczekiwać. Podczas wizyt nikt nie informuje mnie o stanie moich zębów! Dopiero u stomatologa dowiaduję się, np. o problemie kamienia, który może doprowadzić do parodontozy a jest szczególnie niebezpieczny u osób noszących aparaty ortodontyczne! Rotator założono mi na tej samej wizycie, co górny łuk aparatu, po czym przez tydzień nie mogłem prawie nic zjeść, ledwo pijąc. Odmówiono mi zdjęcia zbyt pośpiesznie założonego rotatora przez inną ortodontkę pracującą w ośrodku. Musiałem męczyć się przez tydzień i dopiero prowadząca mnie lekarka łaskawie go wyjęła. Jeden jedyny raz zdarzyło mi się spóźnić 25 minut na wizytę i pani doktor stwierdziła, że już mnie nie przyjmie, bo źle się czuje. Przyjechałem do Albusdentu tylko po to, żeby usłyszeć, że mogę wracać do domu. Umawianie się na wizyty zawsze jest problemem, bo moja pani doktor ma chyba zbyt wielu pacjentów, więc trzeba sobie poczekać. Odradzam to miejsce każdemu, kto mnie o nie spyta.

By Pawel (Published ago on )
ODRADZAM! Wizyta z dzieckiem trwała może 3 minuty, stomatolog...

ODRADZAM! Wizyta z dzieckiem trwała może 3 minuty, stomatolog stwierdził, że ubytku nie ma, i nie wie dlaczego boli, prewnie promieniuje od żęba który rośnie troche dalej... nie obejrzał pozostałych zębów, a na moją prośbę żeby to zrobił powiedział że reszta tez jest ok!! Oczywiście skasowali jak za standardową wizytę!

By Wiola (Published ago on )
Great dental practice - would highly recommend to anyone. The...

Great dental practice - would highly recommend to anyone. The office was smart and spotlessly clean, and the equipment all top of the line. All the staff were very helpful and friendly, the dentist was excellent, and most importantly the work was very good. I am very pleased with the result. I should have done this years ago!

By Ben (Published ago on )
Fantastic experience - treatment cost me about a third of wha...

Fantastic experience - treatment cost me about a third of what it would have done in the UK, and it was easy and painless from start to finish! I had all my black fillings changed to white (other than one that needs a root canal and I will be going back for that process in a few months), a couple of new white fillings, two onlays, and tooth whitening.
The dentist (Marcin Sadkowski) was so friendly and welcoming, and took his time doing what needed to be done, I never once felt rushed. The patient co-ordinator, Magdalena, was really helpful and informative. I got a holiday into the bargain, and had 3 dental appointments in the 6 days I was in Krakow which were spaced nicely at the start or end of the day, so I had full days to sightsee. I'll definitely be recommending Albusdent to family and friends.

By Debbie , United Kingdom (Published ago on Gcr star )
By Brinckman , United Kingdom (Published ago on Gcr star )
I am satisfied with the dental center albusdent, good communi...

I am satisfied with the dental center Albusdent, good communication and approach to the patient.

By Brinckman , United Kingdom (Published ago on Gcr star )
Incredibly proffesional and polite staff at a top notch facil...

Incredibly proffesional and polite staff at a top notch facility. I definitely recommend this clinic.

By Brinckman , United Kingdom (Published ago on Gcr star )
I was very pleased with the service, the staff were very frie...

I was very pleased with the service, the staff were very friendly and helpful, and explained to me very clearly about the treatment I would receive.
I can highly recommend this clinic.

Thank you
Aneta Spraggins

By Brinckman , United Kingdom (Published ago on Gcr star )
By Brinckman , United Kingdom (Published ago on Gcr star )
 
1-10 of 11 recent reviews
GCR.org